סוג’ו ישווק בישראל

סוג’ו ישווק בישראל
כשר למהדרין. סוג'ו
צילום: יח"צ

סיוון גרשון, מנכ”ל DrinkIT: “מעכשיו תושבי גוש דן יוכלו להצטרף למאות מיליוני הצרכנים מכל העולם”

רשת המרכולים AM:PM ו- DrinkIT חתמו על הסכם לשיווק והפצת מוצרי האלכוהול של תאגיד המשקאות הענק מדרום קוריאה HITE JINRO. מעתה ניתן לרכוש בכל 44 סניפי הרשת, במחירים אטרקטיביים ביותר את משקה האלכוהול הנמכר ביותר בעולם – סוג’ו, ואת HITE, הבירה הנמכרת ביותר בדרום קוריאה.

סוג’ו, המשקה המסורתי בדרום קוריאה, עשוי מ-100% חומרים טבעיים. הוא מיוצר מאורז, שעורה, בטטה וטפיוקה, ומזוקק בשיטה חדשנית וטבעית, באמצעות פחם במבוק פעיל. מקור הסוג’ו במשקה ה’ארק’ המוכר מהמזרח התיכון, הובא על ידי הכובשים המונגולים אל קוריאה במאה ה-13, עם השנים הוכנסו שינויים מקומיים למתכון ה’ארק’ שהפך למשקה הסוג’ו הפופולארי. בשל טעמו המעודן והמתקתק, משקה הסוג’ו מתאים מאוד לשתייה בצורה ‘נקייה’ בכוס ובשוט, מתאים מאד לערבוב עם משקאות אנרגיה ונהדר להכנת קוקטיילים וערבוב בשייקים או עם מיצים טבעיים , בנוסף משמש הסוג’ו גם כ’חיזוק’ לבירה. צורת שתיה זו שגורה בפי הקוריאנים כ”פצצה”.

כשר למהדרין. סוג'ו|צילום: יח"צ
כשר למהדרין. סוג’ו|צילום: יח”צ

בירה HITE, לאגר עם 4.3% אלכוהול, מיוצרת בתהליך Ice Point ייחודי לסינון הבירה בטמפרטורה נמוכה מ- 0 מעלות צלזיוס, במערכת החוסמת אויר מלבוא במגע עם הבירה לאורך כל תהליך הייצור לשמירה על טריות הבירה ועל טעם רענן לאורך זמן. בירה HITE מבושלת עם אגב, שני המוצרים יימכרו בכשרות של בד”ץ בית יוסף.

סיוון גרשון, מנכ”ל DrinkIT: “אני שמח ונרגש מאוד מחתימת הסכם השיווק עם רשת AM:PM, מעכשיו תושבי גוש דן יוכלו להצטרף למאות מיליוני הצרכנים מכל העולם ולרכוש את משקאות הסוג’ו ובירה HITE, הנמכרים ביותר בעולם. זהו צעד חשוב מאוד בדרך הארוכה והבטוחה של חברת HITE JINRO בשוק הישראלי, עם עוד המון מוצרים וטעמים חדשים הצפויים להתווסף בזמן הקרוב על מנת להעניק לצרכן הישראלי טעימה ממשקאות אלכוהול איכותיים, במחירים אטרקטיביים ובתו תקן מהמחמירים ביותר בעולם”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *