השף שגב משה משיק מסעדה בקריות

השף שגב משה משיק מסעדה בקריות
קינוחים. שגב קונספט
צילום: אנטולי מיכאלו

שגב: “אני שמח להשיק את הסניף הראשון שלנו בצפון ולפרגן לכל החיילים בארוחה, עד אשר ידעו שובע”

ביום חמישי, 22 בדצמבר, בשעה 19:00, השף שגב משה מגיע לצפון ופותח “שגב קונספט” בקריון קרית ביאליק. באירוע ההשקה יקבלו חיילים ארוחה בחינם, בהצגת תעודת חוגר.

שגב: “לאורך תקופה ארוכה קיבלתי פניות מחברים בצפון, וכעת אני נרגש לפתוח סוף סוף את ‘שגב קונספט’ בקריות. כחייל לוחם בצה”ל, לא אשכח ולו ליום אחד את השירות הצה”לי ואת האוכל המוגש, ולכן – כמחווה לכל חיילי צה”ל היקרים לכולנו, אני שמח להשיק את הסניף הראשון שלנו בצפון ולפרגן לכל החיילים בארוחה, עד אשר ידעו שובע”, הוא מוסיף.

קונספט. משה שגב|צילום: אנטולי מיכאלו
קונספט. משה שגב|צילום: אנטולי מיכאלו

דוכני “שגב קונספט” מבוססים על מטבח המשלב בין התעשייה המודרנית לבין מטבח השף המוקפד, אשר ניתן למצוא בארבע המסעדות של השף בארץ. היא משלבת שלושה אולמות אוכל במתחם אחד, אשר המכנה המשותף של שלושתם הוא שיטת המזון המהיר בגרסת השף, ובמחירים נגישים לכל כיס. דוכן כיסונים המגיש כיסוני בצק ממולאים בסגנון אתני המיובא ממגוון מדינות בעולם. בדוכן מוגשים, למשל: רביולי איטלקי, דים סאם יפני, גיוזה, מומו הודי, אמפנדס ספרדי. דוכן שווארמה.

קינוחים. שגב קונספט|צילום: אנטולי מיכאלו
קינוחים. שגב קונספט|צילום: אנטולי מיכאלו

השף שגב נחשב לחסיד של מנת השווארמה האהובה, וכעת הוא מציג אותה בדרך שלא היתה מוכרת עד כה. שיטת ההכנה של דוכן השווארמה הינה באופן האותנטי והמוכר (על ידי שימוש במתקן שווארמה) ומוגשת גם המנה האהובה עם הטעמים האהובים והמוכרים (“הקונספט הירושלמי”), בנוסף מוצעות מנות שווארמות מעולמות ומטבחים אחרים: הודי, מקסיקני, תאילנדי, אמריקאי. השווארמות מוגשות בתוך לחם מיוחד ולא פיתה, או בתוך לחם ללא גלוטן. דוכן מתוקים: בדוכן מוצעים קינוחים של מסעדה בסגנון הגשה של פאסט פוד.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *