ארוחה טובה בגן העדן הישראלי

ארוחה טובה בגן העדן הישראלי

מסעדת הבלו בר ממוקמת מכל המקומות בעולם במתחם הספא של חמת גדר שיש מי שמכנים אותו גן העדן הישראלי. אפשר לקפוץ אפילו לשעתיים ולהרגיש שיצאתם לחופשה אמיתית

הרבה פעמים טיילנו בצפון וחיפשנו מסעדה טובה, חבל שלא הכרנו את הבלו בר הממוקמת באחד המקומות היפים בארץ. הבלו בר מתמחה בדגים והיא מסעדה חלבית כשרה והדרך אליה בהחלט קסומה. הגענו אל המסעדה בערב אחרי שבילנו באטרקציות המים המרעננות של חמת גדר, יש מי שהגיעו למסעדה אחרי טיפול ספא מפנק.

מהספא אל המסעדה

המנות שהגיעו אל השולחן היו עמוסות ונדיבות והיינו צריכים להחליט במה להתרכז. זו בהחלט מסעדה ישראלית אם כי בנושא הדגים יש בה השפעות מהמזרח הרחוק זאת כיוון שהשף של המסעדה וורד מאוהב בקולינריה של המזרח הרחוק

בשלב הראשון הוגשו אל השולחן בטקס חגיגי צלחות עמוסות סלטים ישראלים שונים טריים ועשירים עם לחם הבית שהיה פוקאצ’ה נהדרת. אחרי השלב הזה לא באמת נשאר לנו מקום אבל אז הגיעו הדגים ובניגוד למסעדות אחרות ישראליות הגיעו נתחים גדולים ועסיסיים של סלמון ודניס, צלויים כמו שצריך עם נגיעות של מטבלים מארץ רחוקה.

נגיעות מהמזרח הרחוק

החלטנו מיד לקרוא לשף כדי להבין מיהו ולמה הוא מוציא מנות כל כך נדיבות, זכינו להכיר את וורד שסיפר כי בישול אצלם במשפחה הוא עניין מסורתי שעובר מדור לדור, סבתא שלו הייתה בשלנית, אמו הייתה בשלנית ועכשיו הן גאות בו.

מסעדת דגים חלבית וכשרה בצפון

מה לדעתך כשף מסעדה הסוד של אוכל טוב שאלנו אותו? אנרגיה טובה הוא השיב. אוכל עושים באהבה או לא עושים בכלל. למדתי שאם השנים אוכל שאתה מכין כשאתה במצב רוח טוב וקשרים טובים עם הצוות שלך הוא אוכל שהסועדים תמיד מחמיאים עליו.
ואכן הצוות המקסים שקיבל את פנינו עובד במקום כבר למעלה מתשע שנים מה שמעיד על האיכות.

המשכנו לרחצה לילית לאור הירח

אנחנו יצאנו שבעים ומרוצים, הירח כבר האיר את השמיים זרועי הכוכבים וההמשך הטבעי היה לפנות אל המעיינות התרמיים מינראליים החמים של חמת גדר ולשחות בהן לאור הירח,בסה”כ ארבע שעות בילינו במקום אבל הרגשנו שיצאנו לחופשה אמתית.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *