‘מוזס’ משיקה מועדון לצעירים

‘מוזס’ משיקה מועדון לצעירים
ארוחה לכל גיל. בתמונה: מנה ב'מוזס'
צילום: דור בן שמעון

“מוזס הומיז”, הוא מועדון לקוחות לבני 16-21 שמזכה בשלל הטבות והנחות

רשת המסעדות MOSES (‘מוזס’) הודיעה השבוע על פתיחתו של “מוזס הומיז”, מועדון לקוחות הפונה לבני 16-21.

חברי המועדון יהיו זכאים לארוחות במחירים מוזלים בכל מסעדות הרשת ובמשך כל שעות היום. בנוסף הם יקבלו ב”סנאפצ’ט”, דילים מיוחדים שיהיו תקפים ל-24 שעות בלבד. הצטרפות למועדון עולה 49 ש”ח, אבל הכסף יוחזר כהטבה בחודש בו חברי המועדון יחגגו יום הולדת.

רשת המסעדות MOSES (‘מוזס’) נוסדה בשנת 2003 על-ידי קבוצת ירזין המתמחה בתחום המסעדנות, ובניהולה של המנכ”לית נטע לוקר. הרשת מונה 12 מסעדות בפריסה ארצית, מאילת בדרום ועד לקריית חיים בצפון, כאשר שלושה מסניפי הרשת הם כשרים – ירושלים, פתח-תקווה ואשדוד.

ארוחה לכל גיל. בתמונה: מנה ב'מוזס' |צילום: דור בן שמעון
ארוחה לכל גיל. בתמונה: מנה ב’מוזס’ |צילום: דור בן שמעון

מנכ”לית רשת MOSES, נטע לוקר קבעה כי היא “נרגשת להשיק את מועדון הצעירים הראשון בארץ, ‘מוזס הומיז’. חדשנות היא ערך עליון ברשת ‘מוזס’ והשקת מועדון צעירים הוא מהלך שטרם נעשה בישראל. כרשת מסעדות משפחתית, אנו שמים בראש סדר העדיפויות את לקוחותינו בכל הגילאים וכעת המטרה היא לפנות לקהל הצעיר, שעד היום לא נעשתה אליו פניה ישירה”.

סמנכ”לית השיווק בחברה, דקלה פוגל לבנשטיין, ציינה כי ההחלטה על הקמת המועדון התקבלה לאחר הבנה כי מועדוני הלקוחות בארץ פונים לקהל מבוגר יותר, ואילו צעירים וצעירות בני 16-21 לא רוצים לאכול ארוחות ילדים, וגם לא מסתפקים בארוחות עסקיות ואו בדילים המוזלים ב’לייט נייט’. “החלטנו להשיק את מועדון ‘מוזס הומיז’ שתפור ומותאם בצורה מדויקת למידותיהם ולצרכיהם של בני הנוער. מארוחות מוזלות בכל שעות היום ועד להטבות בסנאפצ’ט, אחת הפלטפורמות המרכזיות כיום בחיי בני הנוער”, הוסיפה פוגל לבנשטיין.

במקביל, ברשת יציעו לחברי המועדון “ארוחת הומיז” מוזלת שתקפה בכל שעות היום וכוללת שתייה קלה. לדוגמה: ארוחת MOSES light שעולה 49 כוללת שניצל / חזה עוף / מיזורי / סלט תאי / סלט ירקות + תוספת.

יודגש כי על פי החלטת ‘מוזס’, חיילים יוכלו להמיר את השתייה הקלה ב-1/3 גולדסטאר, ללא תוספת תשלום.

ארוחה לכל גיל. מוזס
צילום: דור בן שמעון


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *